Zbritje Close W

Zbritja e re në Emporium

Edito Publikuar më 05.12.2016 -50%
Informatat:
 • Emri:

  Emporium
 • Telefoni:

  37745453399
 • Qyteti:

  Prishtinë
 • Zbritje

  -50%
Përshkrimi:

EMPORIUM prezanton OFERTEN E RE

-50% ZBRITJE te brendit ZARA
NXITONI- Sasia e mallit eshte e limituar!
Oferta vlen ne te gjitha dyqanet e EMPORIUM-it! Ju mirepresim ne EMPORIUM,Zona Industriale,Prishtine; EMPORIUM në Qafë, rruga e UÇK-së,Prishtine; EMPORIUM në Dardani (mbi kurriz) ; EMPORIUM te Grandi (afër dyqanit Swarovski) , Prishtine si dhe EMPORIUM ne GRAND STORE kati i 2-te (Prishtine)

Shpërndaje:

Të tjera