Zbritje Close W

Koleksioni për femra

Edito Publikuar më 21.03.2017 -30%
Informatat:
Përshkrimi:

Temperaturat po rriten cmimet po zbriten..!

Era e pranveres ka filluar tu u jap fryme dhe energji te re lokaleve tona.
Nga sot oferta me e re -30% ne te gjithe tekstilin ne artikujt per femra.

Zgjedhe produktin me te me mire me cmimin me te lire.
Perfito ne blerje dhe prezantohu me ngjyrat e reja te cilat po i japin shije vitit 2017.
IL Cammino cdo here prane jush me rrjetin me te madhe te dyqaneve te tekstilit ne Kosove..
Ju mirepresim

Shpërndaje:

Të tjera