Zbritje Close W

Zbritje për fundjavë në Lindex

Edito Publikuar më 16.12.2016 -20%
Informatat:
Përshkrimi:

Lindex është plotë befasira për festat e fundvitit!

Në këtë fundjavë (16-17-18 Dhjetor) do të përfitoni -20% zbritje në të gjithë artikujt !
Ju mirëpresim në Grand Store dhe Albi Mall !

Shpërndaje:

Të tjera