Zbritje Close W

Jakne për meshkuj në LTB

Edito Publikuar më 11.01.2017 -50%
Informatat:
Përshkrimi:

Jakne për meshkuj me kapelë nga brendi i njohur #LittleBig, është e trashë dhe e ngrohtë, duke e bërë atë ideale dhe rezistent ndaj te ftohtit. Dizajni i saj është elegant dhe praktik, i jep stil dukjes tuaj. Tani mund ta blini për gjysmë çmimi nga: 69.00€ tani për vetëm 34.50€

Ju Mirëpresim

Shpërndaje:

Të tjera