Zbritje Close W

Zbritje në këpucë dhe çizme

Edito Publikuar më 25.11.2016 -30%
Informatat:
 • Emri:

  Emporium
 • Telefoni:

  37745453399
 • Qyteti:

  Prishtinë
 • Zbritje

  -30%
Përshkrimi:

EMPORIUM prezanton koleksionin më të ri çizme, këpucë dhe çanta të brendeve ZARA, Stradavarius, Bershka, Pull&Bear, Massimo Dutti me çmime promovuese -30% ZBRITJE.
Oferta vlen në të gjitha dyqanet e EMPORIUM-it! Ju mirëpresim në EMPORIUM,Zona Industriale,Prishtinë; EMPORIUM në Qafë, rruga e UÇK-së,Prishtinë; EMPORIUM në Dardani (mbi kurriz) ; EMPORIUM te Grandi (afër dyqanit Swarovski) , Prishtine si dhe EMPORIUM ne GRAND STORE kati i 2-te (Prishtinë).

Shpërndaje:

Të tjera