Zbritje Close W

Zbritje në brendet Versace, Boss, Dolce And Gabbana, Burberry

Edito Publikuar më 13.02.2017 -30%
Informatat:
Përshkrimi:

A keni në mendje ndonjë ide dhuratë për Shën Valentin?

30% ZBRITJE TOTALE në gjitha parfumet nga brendet e njohura Versace, Boss, Dolce And Gabbana, Burberry, Lacoste dhe Gucci.

Oferta do të jetë valide nga data 11 Shkurt deri më datën 14 Shkurt.

Minimax, Rruga Ferid Curri, Arbëri

Shpërndaje:

Të tjera