Zbritje Close W

Black Friday në Gjirafa50

Edito Publikuar më 25.11.2016329.50€
Informatat:
 • Emri:

  Gjirafa50
 • Telefoni:

  37744991206
 • Qyteti:

  Prishtinë
 • Çmimi:

  329.50€
Përshkrimi:

"Loja nuk njeh moshë"
Playstation 4 është mënyra më e lehtë për ti përjetuar aventurat sikur të ishin të vërteta. Konzola më e mirë në treg, e cila njihet për kombinim të përsosur të procesorëve posedon memorie super të shpejtë dhe aplikacione digjitale.
Performanca e shkëlqyer e lojrave bazohet në teknologjinë hardverike e cila është futur në kutinë elegante të zezë, e cila është e thjeshtë dhe moderne. Pjesët hardverike përbërëse të PS4 janë procesor AMD Jaguar x84-64 me 8 bërthama, kartela grafike AMD Readon me performancë 1.84 TFLOPS dhe sistem i brendshëm i memorjes 8GB GDDR5.
Kontrolluesi (joystick-u) Wireless DualShock4 përbëhet nga një senzor sensitiv me gjashtë akse, panel touch, dhe një tast Share që ju lejon të transferoni dhe të ndani video me miq dhe të luani online me përdorues tjerë.
Video loja 'Uncharted 4: A thief’s End' është vazhdim i 'Uncharted 3: Drake’s Deception'. Në Uncharted 4 ngjarja vazhdon pas tri vitesh, në të cilën protagonisti, Sam, është në kërkim të një thesari. Kjo lojë mund të luhet me më shumë se një lojtarë sepse qëllimi i lojës është formimi i strategjive dhe bashkëpunimi në grup. Rrite intensitetin e intuitës tënde duke u zhytur në botën imagjinare të lojës!

https://gjirafa50.com/produktet/playstation-4-1tb-i-zi/

Shpërndaje:

Të tjera