Zbritje Close W

Black Friday në Gjirafa50

Edito Publikuar më 25.11.2016256.50€
Informatat:
 • Emri:

  Gjirafa50
 • Telefoni:

  37744991206
 • Qyteti:

  Prishtinë
 • Çmimi:

  256.50€
Përshkrimi:

"Superior, elegant dhe i fuqishëm"
Celular i mençur Lenovo Vibe S1 Lite vjen në treg me performancë superiore, kamerë të përmisuar 8MP, procesor super të shpejtë dhe memorie të bollshme.

Lenovo ka ekran 5” Full HD i kombinuar me teknologjinë IPS që shfaq imazhe të qarta dhe tërheqëse të cilat mund të shihen nga çdo kënd i celularit. Ka dy kamera, të përparme 8MP me lente pesë pjesëshe dhe të prapme 13MP me senzor Sony. Të gjitha imazhet dhe videot e kapura me këto kamera kanë kualitet tejet të lartë, duken sikurse reale dhe mund të ruhen në memorien e brendshme 16GB.

Ky celularë ka performancë të pabesueshme e cila mundësohet nga procesori tetë bërthamësh MTK që operon në frekuencën 1.3GHz, RAM me 2GB, dhe kartelës grafike ARM MALI- T720. Me këtë kombinim Lenovo Lite garanton dhe mundëson funksionimin e shpejtë dhe pa ndërprerje të aplikacioneve, filmave dhe lojërave tuaja të preferuara.

https://gjirafa50.com/produktet/lenovo-vibe-s1-lite-5-16-gb-lte-i-bardhe/

Shpërndaje:

Të tjera