Zbritje Close W

Apple iPhone 7 32GB rozë / gold

Edito Publikuar më 25.11.2016749.50€
Informatat:
 • Emri:

  Gjirafa50
 • Telefoni:

  37744991206
 • Qyteti:

  Prishtinë
 • Çmimi:

  749.50€
Përshkrimi:

"Kur e bukura dhe e mençura bashkohen në një vend"
Eksperienca e të pasurit iPhone 7 rozë/gold ndryshon totalisht kur keni në dorë verzionin e fundit të tij. Iphone 7 vjen në treg me përmirësime dhe avancime të jashtzakonshme si në sistemet e kamerës, performancës, jetëgjatësisë së baterisë dhe dëgjueseve me zërim tre dimensional. Kjo poashtu është gjenerata e parë rezistente ndaj ujit dhe pluhurit.
Verzioni i ri paraqitet me sisteme të përmirësuara dhe tejet të avancuara si me Retinë 4.7", me rezolucion 1334 x 750 dhe densitet prej 326 pikave për inç (ppi), çip A10 Fusion me performancë dy herë më të lartë se iPhone 6, kapacitet prej 32 GB, kamerë 12 MP me hapje prej ƒ/1.8 dhe me stabilizues optik, kamerë të përparme 7 MP, 4G LTE, Bluetooth 4.2, NFC, Wi-Fi ac, aGPS/GLONASS, jetëgjatësi më të madhe të baterisë, zërim stereo, teknologji IP67 rezistente ndaj ujit dhe pluhurit , ID përmes prekjes dhe me sistem të instaluar iOS.

https://gjirafa50.com/produktet/apple-iphone-7-32gb-pink-gold/

Shpërndaje:

Të tjera