Zbritje Close W

REZERVO dhe FITO, Xhirime në Dasmën tuaj duke filluar nga 249€

Edito Publikuar më 08.02.2019249.00€
Informatat:
Përshkrimi:

Platforma e organizimit të dasmave 'eventi yt', ju ofron për dasmën tuaj këto shërbime:
- Xhirime & Fotografi në Dasmën tuaj në kualitetin FHD & 4K
- Realizim të LoveStory-ve
- Photoshooting për çifitin
- Dizajnim dhe Printim të festave për dasmën tuaj ...

'eventi yt', vjen me ofertën më të mirë dhe më të lirë, për xhirime në dasmën tuaj, duke filluar nga 249€. Nëse ju e rezervoni daten e dasmës suaj, deri me 17 shkurt 2019 ju merrni falas sherbime falas, varësisht nga lloji i pakos që ju zgjedhni për realizimin e dasmës suaj, si:
- 1 Photoshooting
- 1 LoveStory
- 1 Komplet të ftesave për dasmën tuaj, deri në 150 persona.
- 1 USB apo HDD për ruajtjen e dasmës suaj në kualitet të lartë.

REZERVO dhe FITO!
+383 49 267 667 (+Viber & WhatsApp)

Shpërndaje:

Të tjera