Zbritje Close W

Tenda Gjilan

Edito Publikuar më 31.10.2020 -10%
Informatat:
 • Emri:

  TendaGjilan
 • Telefoni:

  045376614
 • Qyteti:

  Gjilan
 • Zbritje

  -10%
Përshkrimi:

Tenda Gjilan
Tenda Gjilan

Garden Tenda në Gjilan ju ofron në gjdo kohe Tenda,Tavolina dhe Karriga shumë cilësore per gjdo aheng tuaj si për Fejesa, Kanagjeqe, Dasma, Panaire, Konferenca si dhe për të pame.

Na kontaktoni për të rezervuar datën tuaj... Viber +38345376614

045-376-614
049-313-959

Shpërndaje:

Të tjera